درگاه های واسط یا غیرمستقیم


دریافت درگاه پرداخت آنلاین از وب سایت های واسط که بین حساب بانکی خود و شما درگاهی ارائه میدهند تا مشتریان شما پرداخت را براحتی انجام داده و سپس در بازه های زمانی هزینه را به حساب شما منتقل میکنند. این خدمات برای کسانی مفید است که به هر دلیل نتوانستند از حساب شخصی خود از بانک درگاه مستقیم بگیرند.

یک راه برای دریافت هزینه محصول یا خدمات از مشتری، استفاده از درگاه پرداخت واسط است. در این روش فروشگاه‌ یا کسب‌وکار، به‌جای قرارداد مستقیم با بانک با یکی از شرکت‌های معتبر واسط بین‌بانکی قرارداد می‌بندد، این شرکت‌ها که محور اصلی فعالیت آن‌ها خدمات پرداخت الکترونیک است، با رعایت استاندارهای امن پرداخت با بانک‌های متعدد قرارداد دارند، صاحب فروشگاه با عقد قرارداد با یکی از این شرکت‌ها امکان دریافت پرداخت غیرمستقیم را برای وب‌سایت خود فراهم می‌کند. در این روش مبلغ مورد پرداخت مشتری ابتدا به‌حساب شرکت واسط پرداخت‌شده و پس‌ازآن به‌حساب تأمین‌کننده یا فروشنده انتقال می‌یابد. اکثر این شرکت‌های واسط بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند کارمزد کمی از حساب دریافت می‌کنند.

قرارداد مستقیم با بانک به دلیل فرآیند اداری پیچیده و طولانی برای فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای کوچک یا متوسط مناسب نیست، از طرف دیگر گاهی نیاز هست که یک فروشگاه به دلیل کاهش امکان خطا و عدم دسترسی سرویس، با دو یا چند بانک قرارداد داشته باشد که انجام این کار بازهم برای یک کسب‌وکار کوچک متحمل طی فرایند اداری و تعهدات حقوقی زیادی است.

به همین دلیل شرکت‌های واسط پرداخت برای کسب‌وکارهای کوچک و نوپا بسیار مناسب‌تر هستند، از مزایای این شرکت‌ها تعدد قرارداد با بانک‌های مختلف است، این شرکت‌ها درگاه‌های بانک‌های مختلف در اختیاردارند، همچنین این پنل‌های سرویس‌دهی متفاوتی را در کنار هم ارائه می‌کنند که تأمین‌کننده یا فروشنده به‌راحتی نسبت به کسب‌وکار خود می‌تواند یکی از آن‌ها را در اختیار داشته باشد.SEO

مراحل و تعرفه ها :


هزینه کل این خدمات 199,000 تومان می باشد


1. بررسی و آنالیز وب سایت شما

در این مرحله وب سایت شما جهت میزان آمادگی برای اتصال به درگاه بانکی و رعایت موارد اولیه ، توسط کارشناسان ما بررسی و آنالیز میشود.

50,000 تومان

2. انتخاب درگاه واسط مناسب

درگاه های واسط مختلفی وجود دارند. هر کدام از آنها قوانین و مقررات و خدمات مختلف و همچنین درصدهای کارمزد متفاوتی دارند. ما به تفکیک آنها را به شما معرفی میکنیم تا انتخاب کنید.

بدون هزینه

3. توصیه ها و موارد لازم جهت تغییر در وب سایت شما

چنانچه وب سایت شما ، قواعد درگاه انتخاب شده را رعایت نکرده باشد ، ما موارد لازم جهت تغییر را به شما اعلام میکنیم تا آنان را در وب سایت خود اعمال کنید.

بدون هزینه

4. تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک لازم

در این مرحله فرم های مربوطه برای شما ارسال میشود تا آنها را تکمیل کرده و با مدارک لازم برای ما ارسال کنید.

50,000 تومان

5. روال دریافت درگاه

کارشناسان ما تمامی مراحل دریافت درگاه را انجام میدهند. این عملیات با توجه به سرعت عمل و روال ارائه دهنده درگاه ممکن است یک تا چند روز طول بکشد.

50,000 تومان

6. دریافت توکن و مستندات پیاده سازی درگاه

پس از طی مراحل فوق ، توکن (شناسه سایت شما در درگاه واسط) و مستندات نحوه پیاده سازی درگاه و اتصال وب سایت شما به درگاه آماده شده و برایتان ارسال میشود.

49,000 تومان

به ما بسپارید و تکیه دهید!