درگاه های بانکی مستقیم


دریافت درگاه پرداخت آنلاین برای وب سایت شما از بانک های مختلف

درگاه های بانکی مستقیم


برای دریافت درگاه های بانکی مستقیم ، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین با بانک یک قرارداد بسته و بانک به آن‌ها امکان اتصال سیستم پرداخت الکترونیک را به‌حساب بانکی آن‌ها فراهم می‌کند. مشتریان در هنگام خرید با کارت بانکی عضو شتاب یا شبکه‌های تعریف‌شده و همچنین رمز اینترنتی خود مبلغ خرید را به‌حساب فروشنده واریز می‌کنند. بانک هم این مبلغ را مستقیماً به‌ حساب فروشگاه یا صاحب حساب تعریف‌شده واریز می‌کند. این‌که بانک برای این فرایند کارمزد دریافت کند یا خیر بسته به نوع قرارداد دارد و بانک متفاوت است، اما معمولاً اکثر آن‌ها کارمزد خاصی دریافت نمی‌کنند.

قرارداد مستقیم با بانک برای فروشگاه‌های بزرگ و کسب‌وکارهای کاملاً ثبات یافته که روزانه تراکنش مالی نسبتاً بالایی دارند مناسب است، بانک‌ها معمولاً به‌ندرت به شخصیت‌های حقیقی درگاه مستقیم ارائه می‌دهند و مشتری را ملزم به رعایت کلیه مراحل اداری خود می‌کنند. در قرارداد مستقیم با بانک انتقال وجه فقط در شبکه همان بانک پرداخت‌شده و بانک مبلغ پرداختی مشتری را به‌حساب فروشنده در همان بانک انتقال می‌دهد.

دقت کنید دریافت درگاه پرداخت بانکی نیاز به دریافت نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) دارد و قبل از درگاه باید اینماد را دریافت کنید.


مراحل و تعرفه ها :
هزینه کل این خدمات 250,000 تومان می باشد


1. بررسی و آنالیز وب سایت شما

در این مرحله وب سایت شما جهت میزان آمادگی برای اتصال به درگاه بانکی و رعایت موارد اولیه ، توسط کارشناسان ما بررسی و آنالیز میشود.

50,000 تومان

2. انتخاب بانک

بانک های مختلفی وجود دارند که درگاه ارائه میدهند. هر کدام از آنها قوانین و مقررات و خدمات مختلفی دارند. همچنین قواعد باز کردن حساب متصل به درگاه بانکی در بانک های مختلف متفادت است. چنانچه از قبل حساب بانکی دارید که میخواهید درگاه هم به آن متصل باشد ، به ما معرفی میکنید.

بدون هزینه

3. توصیه ها و موارد لازم جهت تغییر در وب سایت شما

چنانچه وب سایت شما ، قواعد درگاه انتخاب شده را رعایت نکرده باشد ، ما موارد لازم جهت تغییر را به شما اعلام میکنیم تا آنان را در وب سایت خود اعمال کنید.

50,000 تومان

4. تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک لازم

در این مرحله فرم های مربوطه برای شما ارسال میشود تا آنها را تکمیل کرده و با مدارک لازم برای ما ارسال کنید.

بدون هزینه

5. روال دریافت درگاه

کارشناسان ما تمامی مراحل دریافت درگاه را انجام میدهند. این عملیات با توجه به سرعت عمل و روال ارائه دهنده درگاه ممکن است یک تا چند روز طول بکشد.

50,000 تومان

6. دریافت توکن و مستندات پیاده سازی درگاه

پس از طی مراحل فوق ، توکن (شناسه سایت شما در درگاه بانک) و مستندات نحوه پیاده سازی درگاه و اتصال وب سایت شما به درگاه آماده شده و برایتان ارسال میشود.

100,000 تومان
به ما بسپارید و تکیه دهید!