نماد اعتماد الکترونیکی


اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در پایین سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

شما به عنوان یک مالک سایت، زمانی می توانید کاربران را تشویق به خرید کنید که اعتماد آن ها را جلب کرده باشید. روش های زیادی برای جلب اعتماد وجود دارد مانند نوع طراحی سایت، ساختار، روش های تبلیغاتی آن، محصولات، معروف بودن آن و ... اما همه این ها نمی توانند اعتماد صددرصد کاربران را به خود جلب کند. آن ها به دنبال یک تاییدیه مانند جواز در سایت شما هستند که وجود و خدمات شما را تضمین می کند. برای همین امروزه در ایران از اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) برای تایید فروشگاه های اینترنتی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می شود، استفاده می گردد.

از اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) بیشتر در سایت هایی که قصد فروش محصول یا خدماتی را به مشتریان به صورت پرداخت آنلاین دارند استفاده میشود. به عبارتی دیگر هر فروشگاه یا شرکتی که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می رساند و برای پرداخت وجه به یک درگاه بانکی متصل می گردد، حتما باید اینماد داشته باشد.

مزیت های داشتن اینماد ( نماد اعتماد الکترونیکی) چیست؟

  • افزایش اعتماد کاربران و خرید محصولات و خدمات شما
  • دریافت درگاه بانکی
  • معتبر شدن وب سایت
  • افزایش میزان امنیت خرید
  • امکان بستن قرارداد با شرکت های دیگر برای همکاری
  • محفوظ ماندن حریم شخصی کاربران
  • گارانتی محصولات و برگشتن پذیر بودن پول

شما مدیر گرامی وب سایت ، در صورتی که به لحاظ زمانی یا تخصصی نمی توانید خودتان به تنهایی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کنید ، مایوس و منصرف نشوید! ما با دریافت هزینه ای اندک به شما کمک میکنیم تا اینماد را دریافت کنید.SEO

مراحل و تعرفه ها :


هزینه کل این خدمات 499,000 تومان می باشد که مبلغ 200,000 تومان از آن مربوط به ارائه دهنده خدمات می باشد و ایمن لوگو منفعتی در آن ندارد.


1. بررسی و آنالیز وب سایت شما

در این مرحله وب سایت شما جهت میزان آمادگی برای دریافت اینماد و رعایت موارد اولیه ، توسط کارشناسان ما بررسی و آنالیز میشود.

50,000 تومان

2. توصیه ها و موارد لازم جهت تغییر در وب سایت شما

چنانچه وب سایت شما ، قواعد اینماد را رعایت نکرده باشد ، ما موارد لازم جهت تغییر را به شما اعلام میکنیم تا آنان را در وب سایت خود اعمال کنید.

50,000 تومان

3. تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک لازم و ثبت نام

در این مرحله فرم های مربوطه برای شما ارسال میشود تا آنها را تکمیل کرده و با مدارک لازم برای ما ارسال کنید.

50,000 تومان

4. احراز صحت اطلاعات تماس

پس از ثبت نام در اینماد لازم است اطلاعات مربوط به تماس با شما توسط اینماد احراز شود که شامل تلفن ثابت ، ایمیل و آدرس میشود. ارسال پاکت پستی حاوی کد تایید شامل هزینه پستی میشود.

25,000 تومان مربوط به ارائه دهنده خدمات

5. احراز مالکیت دامنه وب سایت

لازم است محرز شود دامنه ثبت شده در اینماد که برای وب سایت فروشگاهیتان استفاده میکنید را در اختیار دارید و مالک آن هستید.

50,000 تومان

6. انتخاب نوع خدمات کسب و کار

نوع کسب و کار شما برای وب سایت فروشگاهیتان در این مرحله انتخاب میشود که می بایست با مجوزهای شما و نوع فعالیت وب سایت شما همخوانی لازم را داشته باشد.پس از انتخاب نوع کسب و کار ، مجوزهای اعلام شده از سوی اینماد از شما دریافت میشود.

99,000 تومان

7. پرداخت تعرفه مصوب اینماد

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم نماد اعتماد الکترونیکی می رساند، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد در راستای ارتقای کیفیت سرویس و به موجب مصوبه شماره 288 مورخ 05/12/97کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، نماد اعتماد الکترونیکی را از این پس با اعتبار دو ساله اعطا و با دریافت هزینه 175 هزار تومانی اعطا نماید. شایان ذکر است متقاضیانی که پیش از این اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده اند، در زمان تمدید مشمول تعرفه مذکور خواهند بود و از این پس کلیه نمادهای اعطا و تمدید شده 2 ساله خواهد بود. این مبلغ به حساب مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (اینماد) واریز شده و ایمن لوگو منفعتی در آن ندارد.

175,000 تومان مربوط به ارائه دهنده خدمات

8. دریافت کد اینماد

پس از طی مراحل فوق ، کد اینماد دریافت میشود که به معنای پایان کار و دریافت نماد دو ساله است.

بدون هزینه

به ما بسپارید و تکیه دهید!